Magazynier
2024-03-23
Pakowacz
2024-03-23

Operator Wózka Widłowego

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a może dopiero szukasz pracy na jako operator wózka widłowego ? Mamy ofertę dla Ciebie – praca na magazynie akcesoriów do jamy ustnej (pasty, szczoteczki, płyny do płukania jamy ustnej). Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- przyjmowanie i wydawanie towaru,
- rozmieszczanie i układanie towaru w magazynie (wysoki skład),
- wykonywanie prac związanych z transportem, przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem towarów wózkiem widłowym.

Oferujemy

- stawkę od 32,00 – 34,00 zł/h brutto,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany (6-14 / 14-22),
- umiejętność pracy w grupie,
- precyzji w pracach manualnych,
- uprawnień UDT (WJO 1 lub WJO 2),
- doświadczenie na wózku bocznym oraz prazy na wysokim składzie.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Magazynier
Jawczyce
16.04.2024
Magazynier
Magnice
14.04.2024
Pracownik Produkcji
Biskupice Podgórne
15.04.2024
Magazynier
Bielany Wrocławskie
14.04.2024