BLOG

Bądź na bieżąco

2024-05-14

Dzisiejszy wpis będzie tym, w którym podzielimy się z Wami cząstką z życia naszej organizacji. Wielokrotnie powtarzamy, że relacje i dobra atmosfera w strukturze funkcjonowania naszej firmy są dla nas niezwykle ważne. W kwietniu zorganizowaliśmy kolejny konkurs firmowy. Zastanawiając się nad jego tematyką braliśmy pod uwagę aspekty związane z pracą na etacie, z porą roku jaka nadeszła oraz aktywnością fizyczną, która w pracy siedzącej jest niezwykle ważna. Chcieliśmy podać mocny argument, dlaczego warto uprawiać sport oraz dlaczego do niego zachęcamy. W ten sposób natrafiliśmy na badania naukowe, które wskazują, że człowiek w ciągu miesiąca pracy spędza prawie 62 godziny siedząc. Wiedzielście? Wiosna, to dobry moment, aby samochód zamienić na rower, a ostatni przystanek autobusowy, który wypada na naszej trasie na spacer. Pewnie zastanawiacie się na czym miało w ostateczności polegać zadanie konkursowe. :) Poprosiliśmy naszych pracowników wewnętrznych, aby za pomocą jednego zdjęcia lub filmu, pokazali nam w jaki sposób promują aktywny i zdrowy styl życia. Postawiliśmy na zaufanie i kreatywność naszej załogi dając totalną dowolność w kwestii formy aktywności sportowej, miejsca i czasu. Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w naszym wiosennym konkursie. Wykazaliście się wielką kreatywnością i zaangażowaniem. Pierwsze miejsce zdobyła Julia Marczuk, nasza koordynator Operacyjna, pokazując swoją pasję do gór, natury i jazdy na rowerze. Drugie miejsce zajął Maksym Polishchuk, nasz Koordynator Procesów Rekrutacyjnych prezentując swoją pasję do piłki nożnej. Trzecim miejscem nagrodziliśmy naszą Dyrektor Operacyjną, Olgę Witaszek, która zaprezentowała swój aktywny, majówkowy pobyt nad Biebrzą, czerpiąc radość z natury. Wszystkie prace były tak wspaniałe, że postanowiliśmy przyznać dodatkowo dwa wyróżnienia. Pierwsze trafiło do Kateryny Osińskiej, naszej Koordynator Operacyjnej oraz do Patryka Czaprowskiego, naszego Specjalisty ds. Kadr i Płac Dziękujemy! A my już szykujemy kolejny Niden’owski konkurs! :)

2024-04-24

Jako organizacja zatrudniająca ludzi na różnych stanowiskach, czujemy się odpowiedzialni za ich rozwój oraz poszerzanie umiejętności. Miesiąc kwiecień był dla naszej firmy mocno rozwojowy. Przeprowadziliśmy cykl szkoleń m.in. dla managerów i handlowców, na których mogli oni uzupełnić swoją wiedzę oraz poszerzyć kompetencje. Żyjemy w czasach, gdzie firmy zatrudniające nowych pracowników mają ciągłą styczność z osobami z różnych pokoleń tj. Baby Boomers, Gen Z czy Y, które charakteryzują się zróżnicowanym podejściem do wielu spraw, takich jak stosunek do pracy, life balans czy relacji między pracownikiem a pracodawcą. W Niden staramy się zawsze być na bieżąco oraz podążać z “duchem czasu”, dlatego tak ważne jest dla nas poszerzanie wiedzy o różne informacje, techniki pracy czy komunikacji, które w późniejszym czasie mają prowadzić do wspólnego ujednolicenia wzajemnych interakcji, zarówno na płaszczyźnie struktur wewnątrz firmy jak i tych poza nią, w kontakcie z klientami i pracownikami zewnętrznymi. Jako rozwijająca się firma, wiemy, że zmiany są nieuniknione, dlatego na bieżąco dbamy o to, aby nasi pracownicy byli przygotowani na wszystkie możliwe sytuacje. Osobom, które brały udział w jednym z naszych szkoleń zadaliśmy kilka pytań tj.: Czy szkolenia i samorozwój są dla Ciebie ważne? Czy czujesz się doceniany przez pracodawcę dzięki możliwościom poszerzania swojej wiedzy w czasie pracy? Czy w Twojej opinii szkolenia są potrzebne i pomagają Ci w rozwoju? W linku poniżej jest możliwość u s ł y s z e n i a odpowiedzi naszych pracowników 🙂 https://www.instagram.com/p/C6D4qRTq8NO/ Cieszymy się, że możemy razem tworzyć lepsze jutro. People Matter!

Już lipiec, a to oznacza, że sezon urlopowy w pełni. 

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności