REKRUTACJE STAŁE

REKRUTACJA PRACOWNIKÓW DLA TWOJEJ FIRMY Z NIDEN. CHCESZ WIEDZIEĆ JAK TO WYGLĄDA?

Szukasz pracownika, ale nie wiesz jakim kryterium kierować się przy jego wyborze?

Zastanawiasz się ile kosztuje zatrudnienie pracownika? Masz określony CEL, który chcesz, aby także obrał Twój przyszły pracobiorca? Twój CEL to nasz CEL! Opowiedz nam o tym.

Powiedz nam kogo aktualnie szukasz, a my znajdziemy pracownika dla Ciebie. Realizujemy projekty rekrutacyjne z zakresu:

 • kadra zarządzająca
 • pracownicy administracyjni
 • specjaliści
 • pracownicy produkcyjno - magazynowy

Skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać optymalną formę zatrudnienia, oszacują koszt zatrudnienia oraz przedstawią zindywidualizowany projekt procesu rekrutacji.

Zatrudnienie pracownika, to proces. Nasi rekruterzy w staranny i wyselekcjonowany sposób dbają o każdy szczegół rekrutacji. Często pytacie nas, gdzie zgłasza się zatrudnienie pracownika? Otóż wszytskie kwestie prawno - rejestracyjne Niden.pl załatwia razem z Tobą!

JAKIE SĄ KOLEJNE ETAPY REKRUTACJI PRACOWNIKÓW?

Proces rekrutacji i selekcji pracowników projektujemy wspólnie z Klientem. Możemy wyróżnić następujące etapy naszych działań:

 • 1. Sporządzenie profilu kandydata

  jest to kluczowy etap całego procesu, w którym ustalamy wraz z Klientem wymagania wobec kandydata oraz oczekiwania pracodawcy. Na tym etapie warto szerzej spojrzeć na oferowane stanowisko, uwzględniając to z kim nowy pracownik będzie współpracował, do kogo raportował,  jakie technologie, oprogramowanie powinien znać, w jaki sposób mierzone będa jego wyniki oraz jakie jest styl zarządzania w organizacji.
 • 2. Stworzenie oferty pracy, publikacja, wyszukiwanie kandydatów

  na podstawie zgromadzonych danych opracowujemy ogłoszenie rekrutacyjne oraz wybieramy najefektywniejsze kanały, poprzez które będziemy poszukiwać pracowników. Do najczęściej stosowanych metod należą portale pracy, social media bądź  metoda direct search.
 • 3. Selekcja nadesłanych CV

  na tym etapie weryfikujemy otrzymane aplikacje, w szczególności pod kątem spełniania wymogów zawartych w ogłoszeniu oraz telefonicznie weryfikujemy zgłoszenia kandydatów.
 • 4. Rozmowa kwalifikacyjna, testy kompetencji

  poznajemy kandydatów, ich doświadczenie, kwalifikacje, aspiracje.  W zależności od potrzeb przeprowadzamy stosowne testy kompetencji oraz inne dodatkowe zadania,  aby poznać potencjał kandydata. Weryfikujemy dokumenty, certyfikaty.  Przedstawiamy również dokładnie firmę, aby kandydat mógł skonfrontować swoje oczekiwania z ofertą naszego klienta.
 • 5. Przedstawienie wyselekcjonowanych kandydatów

  naszym klientom w zależności od ustaleń przedstawiamy pełne profile 2-5 kandydatów. Następnie organizujemy spotkanie naszego klienta z wybranymi kandydatami, służąc profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniego pracownika.
 • 6. Złożenie oferty / negocjacjea

  po wybraniu odpowiedniego  kandydata ustalamy ostateczne warunki zatrudnienia, uczestnicząc w ewentualnych  negocjacjach warunków zatrudnienia.

Zatrudnienie

efektem naszych działań jest zatrudnienie wyselekcjonowanego kandydata.

TWORZENIE PROCESÓW DOBORU ZESPOŁU NA MIARĘ TWOICH POTRZEB!

Wiemy, że na dzisiejszym rynku pracy obok kompetencji i umiejętności ważne jest, aby wartości wyznawane przez pracodawców i pracowników były zbieżne. Dlatego powiedz nam kim jesteś i kogo potrzebujesz, a my zaprojektujemy i wdrożymy dedykowany specjalnie dla Ciebie proces rekrutacji pracowników.

Współpraca z agencją rekrutacyjną jest coraz bardziej popularna wśród nowoczesnych firm. Z uwagi na to, że proces rekrutacji jest kluczowy dla przedsiębiorstwa, warto zlecić jego przeprowadzenie profesjonalistom. Taka współpraca pozwala nie tylko oszczędzić czas, ale również daje gwarancję dotarcia do najlepszych kandydatów, poprzez wykorzystanie nowoczesnych metod rekrutacyjnych. Przeglądając ofertę agencji rekrutacyjnych warto zwrócić uwagę na to, jakimi kanałami rekrutuje agencja, czy będzie wyznaczony jeden project manager dla danego procesu oraz jakie są gwarancje i zasady rozliczania.

ZAINTERESOWANY? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zobacz jak wygląda współpraca z Niden

Jak skutecznie rekrutować pracowników? Wprowadzenie do nowoczesnej rekrutacji utalentowanych pracowników

Dlaczego skuteczna rekrutacja pracowników jest ważna?

Czym jest proces rekrutacyjny w Niden i jakie są korzyści ze wspópracy?

Masz inne pytania? Chcesz poznać ofertę?

Napisz do nas!

Imię
Anna
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Nazwisko
Nowak
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Nazwa firmy:
Wpisz nazwę firmy
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Ilość pracowników
1-1000
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Miasto
Wrocław
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Numer telefonu
Numer telefonu
Błędna wartość w polu. Wprowadź wartość w formacie: 000 000 000
Wprowadź wartość w formacie: 000 000 000
Adres e-mail
example@example.pl
Błędna wartość w polu. Wprowadź wartość w formacie: example@niden.pl
Wprowadź wartość w formacie: example@niden.pl
Treść wiadomości
Chcesz nam coś powiedzieć, napisz wiadomość dodatkową
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
Klauzula informacyjna
 1. Administratorem danych osobowych jest Niden Contracting Sp. z o.o., ul. Krukowskiego, 1/203, 26-609 Radom. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych dostępne są pod adresem www.niden.pl
 2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iod@niden.pl.
 3. Dane osobowe zawarte w przekazanej przez Państwa aplikacji będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert w celu znalezienia dla Państwa odpowiedniej pracy (art. 6.1.a. RODO). 
 4. Dane osobowe przekazane przez Państwa dobrowolnie mogą być udostępniane pracodawcy w celu zatrudnienia lub realizacji rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym partnerom i podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 
 5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte po 3 miesiącach od wprowadzenia do bazy w przypadku niepodjęcia zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!