OUTSOURCING

CZYM JEST I CZY SIĘ OPŁACA? DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ I JAKIE KORZYŚCI MOŻESZ OSIĄGNĄĆ?

OUTSOURCING PRACOWNIKÓW

Outsourcing, to jedna z najbardziej nowoczesnych form współpracy z nami. Wiele firm i przedsiębiorstw korzysta z outsourcingu pracowników i procesów, dzięki czemu może skoncentrować się na rozwoju własnego biznesu.

Outsourcing pozwala na przekazanie przez firmę części zadań, funkcji czy projektów do realizacji przez firmę zewnętrzną. Dzięki temu można zabezpieczyć wydzielone funkcje przedsiębiorstwa, bez zaangażowania działu HR - zajmujemy się całościową obsługą danego procesu, w tym rekrutacją, zatrudnieniem oraz zarządzaniem naszym zespołem.  

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu? 

Nasi Klienci wskazują na wiele korzyści, które odnoszą ze współpracy z nami. Dzięki usłudze outsourcingu średnie koszty wydzielonego procesu zmalały o około 35%. Informacje zwrotne, które otrzymujemy od naszych klientów wskazują na to, że dzięki skorzystaniu z tejże usługi, ich firma staje się bardziej elastyczna, dopasowana do klienta i elastyczna, co jest ważną cechą firm będących liderami w swoich branżach.

ZAINTERESOWANY? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Poznaj podstawowe korzyści outsourcingu!

Kto może skorzystać z usług outsourcingu?

Kto realizuje usługi outsourcingu pracowniczego?

Wady outsourcingu pracowniczego

Masz inne pytania? Chcesz poznać ofertę?

Napisz do nas!

Imię
Anna
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Nazwisko
Nowak
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Nazwa firmy:
Wpisz nazwę firmy
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Ilość pracowników
1-1000
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Miasto
Wrocław
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Numer telefonu
Numer telefonu
Błędna wartość w polu. Wprowadź wartość w formacie: 000 000 000
Wprowadź wartość w formacie: 000 000 000
Adres e-mail
example@example.pl
Błędna wartość w polu. Wprowadź wartość w formacie: example@niden.pl
Wprowadź wartość w formacie: example@niden.pl
Treść wiadomości
Chcesz nam coś powiedzieć, napisz wiadomość dodatkową
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!
Zapoznaj się
Klauzula informacyjna
  1. Administratorem danych osobowych jest Niden Contracting Sp. z o.o., ul. Krukowskiego, 1/203, 26-609 Radom. Dane kontaktowe Administratora Danych Osobowych dostępne są pod adresem www.niden.pl
  2. Bezpośredni kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem iod@niden.pl.
  3. Dane osobowe zawarte w przekazanej przez Państwa aplikacji będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. Przesłanie do nas zgłoszenia rekrutacyjnego będzie równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych i przedstawiania ofert w celu znalezienia dla Państwa odpowiedniej pracy (art. 6.1.a. RODO). 
  4. Dane osobowe przekazane przez Państwa dobrowolnie mogą być udostępniane pracodawcy w celu zatrudnienia lub realizacji rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania. Dane mogą być ujawniane naszym partnerom i podwykonawcom wyłącznie w zakresie świadczonych dla nas usług, w szczególności podmiotom wykonującym usługi serwisowe, doradcze, konsultacyjne, serwisowi IT i dostawcom usług hostingu. 
  5. Dane będą przechowywane przez okres trwania procesu rekrutacyjnego i usunięte po 3 miesiącach od wprowadzenia do bazy w przypadku niepodjęcia zatrudnienia. Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie przy czym wycofanie tej zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  6. Przysługuje Państwu prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do żądania przeniesienia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności
To pole jest wymagane!
To pole jest wymagane!