E𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼
2024-05-06

2024-05-14

Wiosenny konkurs Niden Team

Dzisiejszy wpis będzie tym, w którym podzielimy się z Wami cząstką z życia naszej organizacji.

Wielokrotnie powtarzamy, że relacje i dobra atmosfera w strukturze funkcjonowania naszej firmy są dla nas niezwykle ważne.

W kwietniu zorganizowaliśmy kolejny konkurs firmowy dla pracowników wewnętrznych.. Zastanawiając się nad jego tematyką braliśmy pod uwagę aspekty związane z pracą na etacie, z porą roku jaka nadeszła oraz aktywnością fizyczną, która w pracy siedzącej jest niezwykle ważna. Jednym z naszych celów było to, aby podać mocny argument, dlaczego warto uprawiać sport oraz dlaczego do niego zachęcamy. W ten sposób natrafiliśmy na badania naukowe, które wskazują, że człowiek w ciągu miesiąca pracy spędza prawie 138 godzin siedząc. Wiedzieliście? 

Wiosna, to dobry moment, aby samochód zamienić na rower, a ostatni przystanek autobusowy, który wypada na naszej trasie na spacer. 

Pewnie zastanawiacie się na czym miało w ostateczności polegać zadanie konkursowe:). Poprosiliśmy naszych pracowników wewnętrznych, aby za pomocą jednego zdjęcia lub filmu, pokazali nam w jaki sposób promują aktywny i zdrowy styl życia. Postawiliśmy na zaufanie i kreatywność naszej załogi dając totalną dowolność w kwestii formy aktywności sportowej, miejsca i czasu. 

Dziękujemy każdemu, kto wziął udział w naszym wiosennym konkursie. Wykazaliście się wielką kreatywnością i zaangażowaniem.

I miejsce zdobyła Yuliia Marchuk, nasz koordynator operacyjny, pokazując swoją pasję do gór, natury i jazdy na rowerze.

II miejsce zajął Maksym Polishchuk, nasz koordynator procesów rekrutacyjnych prezentując swoją pasję do piłki nożnej.

III miejscem nagrodziliśmy naszą dyrektor operacyjną, Olgę Witaszek, która zaprezentowała swój aktywny, majówkowy pobyt nad Biebrzą, czerpiąc radość z natury.

Wszystkie prace były tak wspaniałe, że postanowiliśmy przyznać dodatkowo dwa wyróżnienia. Pierwsze trafiło do Kateryny Osińskiej, naszej koordynator operacyjnej oraz do Patryka Czaprowskiego, naszego specjalisty ds. kadr i płac.

Dziękujemy! A my już szykujemy kolejny Niden’owski konkurs!:)