Magazynier
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Pracownik Produkcji

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a może dopiero szukasz pracy na stanowisku produkcyjnym ? Mamy ofertę dla Ciebie – praca na produkcji, a dokładniej na rozlewni farb (rozlewanie farb do wiaderek, naklejanie etykiet, układanie farb na paletach). Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- realizacja produkcji farb i mas dekoracyjnych zgodnie ze zleceniami produkcyjnymi,
- obsługa maszyn do produkcji i rozlewu farb oraz mas dekoracyjnych,
- przestrzeganie norm i receptur technologicznych,
- układanie gotowych produktów na paletach i ich zabezpieczenie.

Oferujemy

- stawkę od 30,20 zł/h brutto,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany (7-15 / 10-18),
- dyspozycyjności do pracy 1 sobotę w miesiącu (nie zawsze),
- sumienności i dokładności,
- precyzji w pracach manualnych,
- umiejętności pracy w zespole.

Agencja pracy tymczasowej Niden Team Sp. z o.o., ul. Pieszycka 18, 50-537 Wrocław.

Nr w rejestrze KRAZ 16013.

OFERTA SPECJALNA

Pracownik produkcji
Tychy
16.04.2024
Operator Wózka Widłowego
Wrocław
15.04.2024
Magazynier
Bolesławiec
16.04.2024
Racibórz
19.04.2024