Praca w przetwórstwie rybnym
2024-04-06
Kontroler jakości
2024-04-06

Praca przy różach (ścinanie i sortowanie)

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą przy ścinaniu róż i masz chęć do nauki oraz rozwoju w dziedzinie ogrodnictwa, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zadania

- ścinanie i pielęgnacja róż w szklarni,
- sortowanie i pakowanie kwiatów według ustalonych standardów,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy,
- wykonywanie innych czynności związanych z pielęgnacją róż, m.in. pluizen, inbuigen.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość nadgodzin,
- przyjazne środowisko pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie ogrodnictwa,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy

- dyspozycyjność,
- wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy w podwyższonej temperaturze i wilgotności powietrza,
- umiejętność jazdy rowerem do pracy,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Agencja pracy tymczasowej Niden Draft Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1 lok. 203, 26-609 Radom
Nr w rejestrze KRAZ 18637.

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności