Kwietniowe szkolenia
2024-04-24
Wiosenny konkurs Niden Team
2024-05-14

2024-05-06

E𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼

Dzisiaj obchodzony jest 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼🚲. Jest to niesamowicie ważna inicjatywa, która dotyczy nie tylko kierowców, ale także rowerzystów. Celem tego dnia jest edukacja oraz przypomnienie jakie zasady powinny panować na drodze (także tej rowerowej).
 
Jako agencja pracy tymczasowej z oddziałami w Holandii uważamy, że bezpieczeństwo na drodze jest bardzo ważne. Każdy z zatrudnianych przez nas pracowników, który otrzymuje od nas rower jako środek transportu do pracy, zawsze przestrzegany jest o przepisach i o tym jak poruszać się na szosie.
 
Holandia to kraj, w którym ścieżki rowerowe nie mają końca, dlatego nawiązując do 𝗘𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶𝗲𝗴𝗼 𝗗𝗻𝗶𝗮 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼, chcielibyśmy przypomnieć kilka ważnych zasad bezpieczeństwa🚲❗.
 
👉Oświetlenie roweru. Zawsze przed rozpoczęciem jazdy upewnijmy się, że nasze światła rowerowe są sprawne i poprawnie ustawione.
👉Kamizelka odblaskowa i kask, mimo, że w wielu miejscach nie są obowiązkowe przyczyniają się do lepszej widoczności rowerzysty i ochrony podczas ewentualnej kolizji.
👉Przegląd roweru. Pamiętajmy o tym, aby przed rozpoczęciem sezonu rowerowego lub gdy używamy go całorocznie systematycznie dbać o jego stan techniczny, dzięki usłudze serwisowej w odpowiednich punktach.
👉Należy pamiętać, że odpowiednia wysokość siedzenia i kierownicy zapewnia komfort jazy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo.
👉Lusterka. Warto, aby rower wyposażony był w dodatkowe boczne lusterka, które zwiększą zasięg widoczności za nim.
👉Zawsze zmieniając kierunek, upewnijmy się, że mamy taką możliwość i sygnalizujmy go za pomocą odpowiedniej ręki.
 

𝗡𝗶𝗱𝗲𝗻, 𝗣𝗲𝗼𝗽𝗹𝗲 𝗠𝗮𝘁𝘁𝗲𝗿❗🙂