Diamenty Forbes
2024-04-08
E𝘂𝗿𝗼𝗽𝗲𝗷𝘀𝗸𝗶 𝗗𝘇𝗶𝗲𝗻́ 𝗥𝘂𝗰𝗵𝘂 𝗗𝗿𝗼𝗴𝗼𝘄𝗲𝗴𝗼
2024-05-06

2024-04-24

Kwietniowe szkolenia

Jako organizacja zatrudniająca ludzi na różnych stanowiskach, czujemy się odpowiedzialni za ich rozwój oraz poszerzanie umiejętności. 

Miesiąc kwiecień był dla naszej firmy mocno rozwojowy. Przeprowadziliśmy cykl szkoleń m.in. dla managerów i handlowców, na których mogli oni uzupełnić swoją wiedzę oraz poszerzyć kompetencje.

Żyjemy w czasach, gdzie firmy zatrudniające nowych pracowników mają ciągłą styczność z osobami z różnych pokoleń tj. Baby Boomers, Gen Z czy Y, które charakteryzują się zróżnicowanym podejściem do wielu spraw, takich jak stosunek do pracy, life balans czy relacji między pracownikiem a pracodawcą.

W Niden staramy się zawsze być na bieżąco oraz podążać z “duchem czasu”, dlatego tak ważne jest dla nas poszerzanie wiedzy o różne informacje, techniki pracy czy komunikacji, które w późniejszym czasie mają prowadzić do wspólnego ujednolicenia wzajemnych interakcji, zarówno na płaszczyźnie struktur wewnątrz firmy jak i tych poza nią, w kontakcie z klientami i pracownikami zewnętrznymi. 

Jako rozwijająca się firma, wiemy, że zmiany są nieuniknione, dlatego na bieżąco dbamy o to, aby nasi pracownicy byli przygotowani na wszystkie możliwe sytuacje.

Osobom, które brały udział w jednym z naszych szkoleń zadaliśmy kilka pytań tj.:

  • Czy szkolenia i samorozwój są dla Ciebie ważne? 
  • Czy czujesz się doceniany przez pracodawcę  dzięki możliwościom poszerzania swojej wiedzy w czasie pracy? 
  • Czy w Twojej opinii szkolenia są potrzebne i pomagają Ci w rozwoju? 

W linku poniżej jest możliwość u s ł y s z e n i a odpowiedzi naszych pracowników 🙂

https://www.instagram.com/p/C6D4qRTq8NO/

Cieszymy się, że możemy razem tworzyć lepsze jutro.

People Matter!