Work - Life - Balance czyli praca jest ważna, ale ludzie i komfort psychiczny naszych pracowników są najważniejsze.
2024-02-17

2024-02-17

Kilka słów o początkach Niden!  Poznajcie Mateusza, naszego CEO i założyciela naszej organizacji.

Domeną każdej firmy jest fakt, że zawsze jest jej początek oraz osoba, która inicjuje jej powstanie. W Przypadku Niden tą osobą, był nasz CEO - Mateusz Grüner.  Założyciel, “ojciec” i dla wielu motywacja.

Mateusz w branży Pracy Tymczasowej działa od ponad 20 lat. Faktem jest, że w swojej karierze zawodowej przeszedł wszystkie etapy zatrudnienia (od pracy na produkcji, po stanowisko dyrektorskie), dlatego swoich pracowników produkcyjnych i biurowych, ale także klientów potrafi zrozumieć jak nikt inny.

Mateusz powiedział kiedyś: “Moja historia może być inspiracją dla innych ambitnych i cierpliwych ludzi, którzy chcą się zmierzyć ze swoimi marzeniami zawodowymi:) Właśnie takie osoby staram się zebrać wokół siebie w Niden, gdzie mogą się rozwijać, popełniać błędy, wyciągać z nich właściwe wnioski, a dzięki temu rozwijać swoje zdolności i kwalifikacje. Wsparcie w rozwijaniu ludzi oraz całej organizacji jest tym co mnie najbardziej napędza w Niden.”

Z rozmów i audytów z naszymi pracownikami wiemy, że tak właśnie jest.

Pewnie zastanawiacie się w jaki sposób Mateusz wybiera i zatrudnia swoich współpracowników. Otóż reguła jest bardzo prosta.  Rozmowa, autentyczność i ambicja - to ona się tutaj sprawdza.

W Niden Mateusz, jak już wspominaliśmy, pełni rolę Dyrektora Zarządzającego. Jego zadaniem jest zapewnienie, aby firma oraz jej pracownicy mogli rozwijać się w bezpiecznym i stabilnym otoczeniu. I tak właśnie jest.

Jak powtarza zawsze Mateusz: “Jesteśmy ambitną organizacją nastawioną na osiąganie ambitnych celów, ale nigdy nie zapominamy mieć przy tym 'ludzką twarz' i zawsze na pierwszym miejscu stawiać człowieka oraz jego potrzeby.”

Kim jest Mateusz prywatnie? Przede wszystkim tatą i to właśnie jego córki są dla niego najważniejszą wartością i motywacją. Poza tym dużo czasu spędza aktywnie - spacerując czy trenując off-road na quadzie oraz rowerze górskim.

Mateusz często powtarza "Be Hard for the Problem - Soft for the People". Czyli zanim zaczniesz rozliczać ludzi zdiagnozuj problem, znajdź jego przyczynę, a następnie okaż wsparcie i wyegzekwuj plan naprawczy”. W Niden liczą się dla nas relacje i to jakie wartości możemy czerpać z tego co robimy. Jak widzicie, inspiracja i przykład idzie z góry. 

Kilka słów o początkach Niden!  Poznajcie Mateusza, naszego CEO i założyciela naszej organizacji.

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności