Work - Life - Balance czyli praca jest ważna, ale ludzie i komfort psychiczny naszych pracowników są najważniejsze.
2024-02-17
Diamenty Forbes
2024-04-08

2024-02-17

Nasze usługi - słowem wstępu

Jako agencja pracy tymczasowej często staramy się wracać do tematu usług, które wykonujemy. Wiemy, że jest to niezwykle ważne dla naszych przyszłych pracowników oraz klientów.

Podczas rozmów wstępnych, które prowadzimy, często zostają zadawane nam te same lub bardzo podobne pytania. Wiele z nich krąży wokół świadczonych przez nas usług i ich wykorzystywania w praktyce.

Zauważyliśmy, że dla naszych klientów ważny jest pomysł na wykorzystanie ich w obrębie prowadzonych działalności, a dla naszych pracowników to, w jaki sposób będą pracować w ich zakresie.

Wiemy, że dla wielu osób dokładna struktura naszych usług może być nie do końca jasna, dlatego zawsze staramy się odpowiadać szczegółowo i zrozumiale na zadawane nam pytania.

Niden to agencja pracy tymczasowej, w której świadczone są takie usługi jak:

O wyżej wymienionych działaniach stworzymy osobne wpisy, skupiając się szczegółowo na każdym osobno tak, aby dać swobodę i możliwość do ich wracania. 

Jesteśmy firmą z wieloletnią praktyką. Wszystkie nasze współprace oparte są na zaufaniu i szacunku, a naszych klientów oraz pracowników traktujemy tak, jak sami chcielibyśmy być traktowani. 

W Niden stawiamy na jakość pracy i dobre relacje.

People Matter! :)

Nasze usługi - słowem wstępu

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności