Zrywanie i sortowanie papryki
2024-04-06
Opylanie/zapylanie kwiatów ogórków, papryki, tworzenie nowych odmian
2024-04-06

Praca przy różach

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną pracą przy ścinaniu róż i masz chęć do nauki oraz rozwoju w dziedzinie ogrodnictwa, to czekamy na Twoje zgłoszenie!

Zadania

- ścinanie i pielęgnacja róż w szklarni,
- sortowanie róż,
- wieszani kwiatów i pakowanie.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na pełen etat,
- darmowe mieszkanie,
- przyjazne środowisko pracy w otoczeniu pięknych róż,
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie ogrodnictwa,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności,
- umowa o pracę,
- stawka 7 € netto.

Oczekujemy

- dyspozycyjność,
- wyjazd na dłuższy okres czasu (minimum rok),
- brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy w podwyższonej temperaturze i wilgotności powietrza,
- umiejętność jazdy rowerem do pracy,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.