Specjalista ds. rekrutacji (rynki wschodnie)
2024-04-09
Operator wózka widłowego
2024-06-03

Rozładunek Kontenerów

Dla naszego Klienta, dynamicznego dostawcy usług logistycznych, poszukujemy energicznych i odpowiedzialnych osób do pracy przy rozładunku kontenerów. Praca fizyczna, wymagająca dobrej kondycji fizycznej i umiejętności pracy w zespole.

Zadania

- rozładunek kontenerów,
- transport palet do maszyny foliującej ,
- przenoszenie i układanie produktów na magazynie,
- dbanie o porządek na stanowisku pracy.

Oferujemy

- praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty),
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy

- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
- mile widziane doświadczenie
- znajomość języka angielskiego – dodatkowy atut,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole.

Agencja pracy tymczasowej Niden Draft Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1 lok. 203, 26-609 Radom
Nr w rejestrze KRAZ 18637.

OFERTA SPECJALNA

Praca w przetwórstwie rybnym
Enkhuizen
24.07.2024
Zwaagdijk - Oost
27.07.2024
Sprzątanie / Holandia
Haga, Zoetermeer, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht
27.07.2024
Praca przy różach (ścinanie i sortowanie)
Delfgauw i Pijnacker
25.07.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności