Kierowca C+E
2024-04-06
Zrywanie i sortowanie papryki
2024-04-06

Szwacz/Szwaczka

Poszukuje doświadczonej osoby do obsługi maszyn do szycia namiotów. Jeśli masz doświadczenie w pracy z grubszymi rodzajami tkanin i jesteś zmotywowany, to ta praca jest dla Ciebie!
Jako szwacz/szwaczka jesteś częścią całego procesu
produkcyjnego i współpracujesz z zespołem wykwalifikowanych pracowników.
Zostaniesz przeszkolony wewnętrznie przez naszych specjalistów, którzy nauczą
Cię tajników pracy z namiotami.

Zadania

- Szycie różnych elementów namiotów, takich jak panele ścienne, dachowe, podłogowe oraz inne detale, zgodnie z przygotowanymi wzorami i instrukcjami technicznymi,
- obsługa maszyny przemysłowej do szycia,
- przestrzeganie norm bezpieczeństwa i higieny pracy w miejscu pracy,
- przygotowywanie materiałów do produkcji, w tym cięcie tkanin zgodnie z wymaganiami projektu.

Oferujemy

- stawka 13,80 brutto € za godz. ( po sprawdzeniu możliwość podwyżki),
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności,
- przyjazne środowisko pracy,
- pomoc w załatwianiu formalności i opiekę polskojęzycznego koordynatora.

Oczekujemy

- doświadczenia w obsłudze maszyn do szycia, preferowana znajomość maszyn do szycia namiotów,
- zdolności do pracy z różnymi rodzajami grubszych tkanin,
- umiejętności czytania i interpretacji schematów oraz instrukcji technicznych,
- precyzji, dokładności i zdolności pracy w zespole,
- gotowości do pracy w dynamicznym środowisku.