Kontroler jakości
2024-04-06
Operator linii produkcyjnej
2024-04-09

Pracownik produkcji

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy, w firmie, która specjalizuje się w produkcji kosmetyków myjących.

Zadania

- obsługa maszyn produkujących mydła,
- przestrzeganie technologii produkcji mydła  tzn. kontrola daty, kontrola jakości pakowanego mydła, opakowań itp.,
- przestrzeganie wszystkich procedur i instrukcji obowiązujących na zakładzie, a w szczególności na hali produkcyjnej,
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy zgodnie z zakresem prac porządkowych, prowadzenie na bieżąco dokumentacji w tym zakresie.
- przestrzeganie zasad kultury i poszanowania innych oraz zasad i Regulaminów obowiązujących na zakładzie.

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- stawka 4242zł/msc,
- możliwość podjęcia pracy " od zaraz ",
- szkolenia,
- miłą i przyjazną atmosferę.

Oczekujemy

- ukończonych 18 lat,
- dyspozycyjności do pracy w systemie na 3 zmiany.

Agencja pracy tymczasowej Niden Team Sp. z o.o., ul. Pieszycka 18, 50-537 Wrocław.

Nr w rejestrze KRAZ 16013.

OFERTA SPECJALNA

Magazynier
Wrocław
27.04.2024
Magazynier - kompletacja zamówień
Chorzów
26.04.2024
Pracownik Produkcji
Biskupice Podgórne
25.04.2024
Operator Maszyn
Gdańsk
30.04.2024