Praca przy różach (ścinanie i sortowanie)
2024-04-06
Pracownik produkcji
2024-04-09

Kontroler jakości

Chcesz pracować jako kontroler jakości bądź masz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku? Jeśli tak, to poniższa oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie!
Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego pracownika, który będzie odpowiedzialny za zapewnienie wysokiej jakości produktów oraz zgodności z normami i standardami branżowymi.
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie pracować w dynamicznym środowisku produkcyjnym, dbając o kontrolę jakości na każdym etapie procesu produkcyjnego. Jeśli jesteś osobą, która ceni jakość i dbałość o szczegóły oraz posiadasz doświadczenie w kontroli jakości, czekamy na Twoje zgłoszenie

Zadania

- kontrola jakości kwiatów ciętych podczas przyjmowania, produkcji i wysyłki,
- zatwierdzanie dostaw, stanu produktów, temperatury, integralności produktów, daty/kodu partii
stanu palety,
- dostarczanie raportów jakości firmie z dokumentacją fotograficzną w przypadku problematycznych
dostaw, praca z tabletem,
- monitorowanie stanu produktów pod kontem utrzymania właściwej temperatury oraz uszkodzeń,
- przeprowadzanie wewnętrznych kontroli jakości zgodnie z określoną częstotliwością,
- zgłaszanie wszystkich niezgodności.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość nadgodzin,
- przyjazne środowisko pracy,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek
wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy

- znajomość j. niderlandzkiego lub angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- motywacja do pracy,
- dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązków,
- dostępność na dłuższy okres czasu,
- znajomość pakietu Microsoft Office.

Agencja pracy tymczasowej Niden Draft Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1 lok. 203, 26-609 Radom
Nr w rejestrze KRAZ 18637.

OFERTA SPECJALNA

Sortowanie cebulek Holandia
Andijk
24.07.2024
Sprzątanie / Holandia
Haga, Zoetermeer, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht
26.07.2024
Praca w przetwórstwie rybnym
Enkhuizen
26.07.2024
Rozładunek Kontenerów
Zwaagdijk - Oost
22.07.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności