Opylanie/zapylanie kwiatów ogórków, papryki, tworzenie nowych odmian
2024-04-06
Pracownik produkcji
2024-04-09

Kontroler jakości

Jesteś osobą która chce pracować jako kontroler jakości bądź masz doświadczenie na takim lub podobnym stanowisku? Jeśli tak to poniższa oferta skierowana jest właśnie dla Ciebie
Poszukujemy doświadczonego i zaangażowanego kontrolera jakości. Jeśli jesteś osobą, która ceni jakość i dbałość o szczegóły, oraz posiadasz doświadczenie na oferowanym stanowisku, czekamy na Twoje zgłoszenie.

Zadania

- kontrola jakości kwiatów ciętych podczas przyjmowania, produkcji i wysyłki, zapewniająca, że wszystkie produkty odpowiadają specyfikacjom hodowców oraz klientów,
- zatwierdzanie dostaw, stanu produktów, temperatury, integralności produktów, daty/kodu partii stanu palety,
- dostarczanie raportów jakości firmie z dokumentacją fotograficzną w przypadku problematycznych dostaw, praca z tabletem,
- monitorowanie przechowywania produktów pod kontem utrzymania właściwej temperatury – uszkodzeń,
- przeprowadzanie wewnętrznych kontroli jakości zgodnie z określoną częstotliwością,
- zgłaszanie wszystkich niezgodności.

Oferujemy

- stawkę 13,40 € brutto,
- stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie,
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji.

Oczekujemy

- znajomość j. niderlandzkiego lub angielskiego w stopniu dobrym – warunek konieczny,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- motywacja do pracy,
- dokładność i sumienność w wykonywanych obowiązków,
- dostępność na dłuższy okres czasu,
- znajomość pakietu Microsoft Office.