Pakowacz
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Operator Maszyn

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a może dopiero szukasz pracy na produkcji ? Mamy ofertę dla Ciebie – praca na produkcji na stanowisko operatora maszyn przy pakowaniu plastikowych jednorazowych opakowań do żywności. Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- uruchomienie linii, ustawianie parametrów i wyposażenia linii,
- realizacja planu produkcyjnego,
- obsługa, konserwacja i naprawa maszyn, narzędzi i urządzeń,
- prowadzenie bieżącej kontroli jakości produktu,
- inne prace pomocnicze.

Oferujemy

- stawkę 30,00 zł/h brutto + premia do 650 zł/m-c brutto,
- bezpłatny dojazd pracowniczy z Wołów, Piotronowice, Żerkówek, Brzeg Dolny oraz Radecz.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany (6-14 / 14-22 / 22-6),
- dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- znajomość pracy z komputerem,
- umiejętności pracy w zespole.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Pakowacz/Magazynier
Gliwice
17.05.2024
Pracownik Produkcji
Kąty Wrocławskie
17.05.2024
Gdańsk
16.05.2024
Pracownik produkcji
Racibórz
20.05.2024