Operator Maszyn
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Magazynier

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a może dopiero szukasz pracy na magazynie ? Mamy ofertę dla Ciebie – praca na magazynie w branży automotive przy kompletowaniu zamówień, załadunku oraz wyładunku towaru. Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- obsługa skanera,
- kompletowanie zamówień,
- segregowanie, pakowanie i zabezpieczanie produktów,
- przygotowanie zamówienia do wysłania,
- pomoc przy załadunku jak i rozładunku towaru,
- inne prace pomocnicze.

Oferujemy

- stawkę 29,10 zł/h brutto.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w godzinach 6-14 / 14-22 / 22-6,
- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do soboty (co 3 sobota jest wolna),
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętności pracy w zespole.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Magazynier
Magnice
28.04.2024
Magazynier
Wrocław
03.05.2024
Magazynier
Nowa Wieś Wrocławska
30.04.2024
Magazynier
Legnica
28.04.2024