Magazynier
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Operator Wózka Widłowego

Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a może dopiero szukasz pracy na magazynie? Mamy ofertę dla Ciebie – praca jako operator wózka widłowego na magazynie z asortymentem zaplecza kuchennego do restauracji. Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- wykonywanie prac związanych z transportem, przemieszczaniem, załadunkiem i wyładunkiem towaru,
- przyjmowanie/ wydawanie towaru,
- rozmieszczanie i układanie przyjętych towarów.

Oferujemy

- 5200 zł/m-c brutto + premia do 10% podstawy.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy od pon do piątku na 2 zmiany 6-14 / 14-22,
- doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych (bocznych),
- doświadczenie w pracy na magazynie wysokiego składu,
- uprawnień min. UDT WJO 2,
- sumienności i dokładności,
- umiejętności pracy w zespole.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Pakowacz
Bukowice
23.07.2024
Magazynier
Wrocław
26.07.2024
Pakowacz
Bydgoszcz
24.07.2024
Wrocław
22.07.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności