Magazynier - kompletacja zamówień
2024-04-09
Pracownik produkcji
2024-04-09

Pracownik linii produkcyjnej

Poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w firmie, która specjalizuje się w produkcji z branży automotive.

Zadania

- dokonywanie pomiarów kontrolnych przy linii automatycznej i półautomatycznej,
- wizualna kontrola jakości,
- inne prace pomocnicze.

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- premie oraz dodatki,
- dofinansowanie do stołówki pracowniczej,
- możliwość zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u Klienta (umowa o pracę, benefity pozapłacowe),
- szkolenia wdrożeniowe.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy w systemie na 3 zmiany,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Agencja pracy tymczasowej Niden Team Sp. z o.o., ul. Pieszycka 18, 50-537 Wrocław.

Nr w rejestrze KRAZ 16013.

OFERTA SPECJALNA

Magazynier
Wrocław
04.05.2024
Magazynier
Wrocław
05.05.2024
Operator linii produkcyjnej
Dąbrowa Górnicza
04.05.2024
Magazynier
Tyniec Mały
05.05.2024