Pracownik linii produkcyjnej
2024-04-09
Operator linii produkcyjnej
2024-04-09

Pracownik produkcji

Jesteś z okolic Tychów i szukasz pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie?
Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w firmie, która specjalizuje się w produkcji systemów dachowych do samochodów cabrio.

Zadania

- dokonywanie pomiarów kontrolnych przy liniach automatycznych i półautomatycznych,
- wykonywanie prac montażowych,
- współpraca z innymi działami,
- dbanie o zachowanie prawidłowego procesu produkcji,
- dbanie o utrzymanie porządku i bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

Oferujemy

- umowę o pracę tymczasową,
- szkolenia wdrożeniowe,
- możliwość podjęcia pracy " od zaraz ".

Oczekujemy

- ukończonych 18 lat,
- dyspozycyjności do pracy w systemie na 3 zmiany.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Magazynier
Bolesławiec
01.05.2024
Pakowacz / Magazynier
Gliwice
29.04.2024
Pracownik Produkcji
Kąty Wrocławskie
29.04.2024
Magazynier
Wrocław
30.04.2024