Pakowacz / Kontroler Jakości
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Pracownik Produkcji

Masz zdolności manualne? Jesteś gotowa do pracy w systemie zmianowym?
Mamy ofertę dla Ciebie – praca na produkcji komponentów napędowych, czujników, elektroniki i oprogramowania do branży automotive.
Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- obsługa maszyn,
- kontrola jakościowa produktu,
- sortowanie, pakowanie gotowych produktów,
- inne prace pomocnicze.

Oferujemy

- stawkę 29,00 zł/h brutto,
- po 3 miesiącach podwyżka do 29,49 zł/h brutto,
- dojazd pracowniczy z Wrocławia.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 3 zmiany w godzinach 6-14/14-22/22-6,
- dyspozycyjności do pracy od poniedziałku do piątku,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- umiejętności pracy w zespole.

Agencja pracy tymczasowej Niden Team Sp. z o.o., ul. Pieszycka 18, 50-537 Wrocław.

Nr w rejestrze KRAZ 16013.

OFERTA SPECJALNA

Pracownik linii produkcyjnej
Tychy
13.06.2024
Biskupice Podgórne
11.06.2024
Operator Wózka Widłowego
Wrocław
11.06.2024
Magazynier
Dąbrówka
15.06.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności