Працівник продукції
2024-06-07
Personel pomocniczy
2024-06-20

Sortowanie cebulek Holandia

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób chętnych do pracy na produkcji z cebulkami kwiatowymi.
Koniecznie aplikuj już dziś jeśli chcesz poznać specyfikę takiej pracy.

Zadania

- sortowanie cebulek kwiatowych przy taśmie - według gatunku i jakości,
- kontrola jakości cebulek,
- pakowanie cebulek do skrzynek,
- przygotowywanie cebulek do wysyłki,
- dbanie o porządek w miejscu pracy.

Oferujemy

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- przyjazne środowisko pracy,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności (bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy

- sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, ale nie jest to warunek konieczny.

Agencja pracy tymczasowej Niden Draft Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1 lok. 203, 26-609 Radom
Nr w rejestrze KRAZ 18637.

OFERTA SPECJALNA

Kontroler jakości
Aalsmeer
26.07.2024
Sprzątanie / Holandia
Haga, Zoetermeer, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht
22.07.2024
Praca w przetwórstwie rybnym
Enkhuizen
24.07.2024
Praca przy różach (ścinanie i sortowanie)
Delfgauw i Pijnacker
27.07.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności