Szwacz/Szwaczka
2024-04-06
Praca przy różach
2024-04-06

Zrywanie i sortowanie papryki

Poszukujemy pracowników do zrywania i sortowania papryki w naszej szklarni. Głównym zadaniem będzie zbieranie dojrzałych papryk z roślin, ich sortowanie według jakości oraz przygotowywanie ich do dalszej obróbki i pakowania.

Zadania

- zrywanie papryki z roślin zgodnie z instrukcjami i wytycznymi przełożonych,
- sortowanie papryki według koloru, kształtu i jakości,
- usuwanie papryk o niedopuszczalnych defektach,
- przygotowywanie papryki do pakowania, takie jak mycie, usuwanie ogonków itp.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin,
- konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie za efektywność,
- przyjazne środowisko pracy w szklarniach, z możliwością nauki od doświadczonych pracowników,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- stawka 13,27 € brutto za godz.

Oczekujemy

- zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność,
- fizyczna sprawność i zdolność do pracy w pozycji stojącej przez dłuższy czas,
- umiejętność pracy w szybkim tempie, zachowując przy tym dokładność i staranność,
- doświadczenie w pracy w szklarniach lub przy zbiorach będzie dodatkowym atutem, ale nie jest wymagane.