Rozładunek Kontenerów
2024-06-03
Працівник продукції
2024-06-07

Operator wózka widłowego

Dla naszego Klienta poszukujemy doświadczonych operatorów wózków widłowych do pracy w naszym magazynie w Zwaagdijk – Oost . Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w dynamicznie rozwijającej się firmie logistycznej!

Zadania

- obsługa wózka widłowego na terenie magazynu,
- załadunek i rozładunek towarów,
- uzupełnianie pustych lokacji w magazynie,
- przemieszczanie towarów w magazynie zgodnie z procedurami,
- utrzymanie porządku i bezpieczeństwa w miejscu pracy,
- inne prace magazynowe.

Oferujemy

- praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie soboty),
- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
- możliwość zdobycia doświadczenia,
- konkurencyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia i umiejętności ( bez stawek wiekowych),
- możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz,
- wsparcie polskojęzycznego Koordynatora,
- szeroki pakiet ubezpieczenia zdrowotnego w kwocie 35.58 Euro tygodniowo,
- przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i potrąconych kosztów.

Oczekujemy

- brak przeciw wskazań zdrowotnych do pracy fizycznej,
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych,
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- znajomość języka angielskiego lub holenderskiego – warunek konieczny,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole.

Agencja pracy tymczasowej Niden Draft Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1 lok. 203, 26-609 Radom
Nr w rejestrze KRAZ 18637.

OFERTA SPECJALNA

Praca przy różach (ścinanie i sortowanie)
Delfgauw i Pijnacker
23.07.2024
Kontroler jakości
Aalsmeer
26.07.2024
Sprzątanie / Holandia
Haga, Zoetermeer, Rotterdam, Amsterdam, Utrecht
27.07.2024
Zwaagdijk - Oost
23.07.2024

Korzystamy z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Zostając z nami zgadzasz się z naszą Polityką Prywatności

Polityka prywatności