Operator Wózka Widłowego
2024-03-23
Magazynier
2024-03-23

Pakowacz

Chcesz pracować we Wrocławiu z łatwym dojazdem komunikacją miejską? Mamy ofertę dla Ciebie – praca na produkcji przy pakowaniu akcesoriów do jamy ustnej (pasty, szczoteczki, płyny do płukania jamy ustnej). Sprawdź szczegóły poniżej!

Zadania

- składanie kartonów w szybkim tempie na linii produkcyjnej,
- pakowanie past do zębów, szczoteczek, płynów do płukania jamy ustnej i innych artykułów higienicznych,
- układanie kartonów z gotowymi produktami na palety (karton waży ok. 5-10kg),
- inne prace pomocnicze-porządkowe,
- naklejanie etykiet na pudełka.

Oferujemy

- stawkę od 27,70 – 29,70 zł/h brutto.

Oczekujemy

- dyspozycyjności do pracy na 2 zmiany (6-14 / 14-22),
- umiejętność pracy w grupie,
- precyzji w pracach manualnych.

Agencja Pracy Tymczasowej Niden Service Sp. z o.o., ul. Prof. Włodzimierza Krukowskiego 1/203, 26-609 Radom.

Nr w rejestrze KRAZ 12950.

OFERTA SPECJALNA

Pracownik produkcji
Racibórz
14.05.2024
Magazynier
Wrocław
12.05.2024
Magazynier
Jawczyce
15.05.2024
Pracownik Produkcji
Biskupice Podgórne
12.05.2024