Praca przy różach
2024-04-06
Kontroler jakości
2024-04-06

Opylanie/zapylanie kwiatów ogórków, papryki, tworzenie nowych odmian

Jeśli jesteś zainteresowany pracą przy zapylaniu/opylaniu kwiatów ogórków i papryki oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, aplikuj już teraz.

Zadania

- ręczne zapylanie/opylanie kwiatów ogórków i papryki za pomocą specjalnych narzędzi,
- monitorowanie stanu roślin i raportowanie wszelkich problemów związanych z plonami,
- współpraca z innymi członkami zespołu przy codziennej pielęgnacji roślin.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na pełen etat lub w niepełnym wymiarze godzin,
- możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie ogrodnictwa,
- przyjazne środowisko pracy w szklarniach, z możliwością nauki od doświadczonych pracowników,
- stawka 13,47 € brutto za godz.

Oczekujemy

- zdolności do pracy z delikatnymi roślinami i dbałość o ich stan,
- dokładność i precyzja w wykonywaniu zadań,
- umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność,
- mile widziana znajomość języka angielskiego.

OFERTA SPECJALNA

Aalsmeer
20.05.2024
Delfgauw i Pijnacker
17.05.2024
Kierowca C+E
Zwaagdijk
20.05.2024
Szwacz/Szwaczka
Zwaag
21.05.2024